ERZ-E07A221
Contact Now
ERZ-E07A221
  • 1
Diameter : 9 mm
Voltage Rating AC : 140 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 2.5 kA
Surge Energy Rating : 30 J
Packaging : Bulk
Clamping Voltage : 360 V
Series : ERZ-E
Varistor Voltage : 220 VDC
Voltage Rating DC : 180 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 410 pF
Product : MOV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors ERZ-E 7mm 220V Bulk ZNR Surge Absorber